BRITSKÉ ZKOUŠKY

jak se přihlásit


JEDNOTLIVCI

KROK 1 - ONLINE REGISTRACE
Na zkoušky Cambridge English se můžete registrovat online v deseti zkouškových centrech po celé České republice. Při online registraci si nejprve vyberte z nabídky město a poté datum zkoušky. Před potvrzením registrace si přečtěte Podmínky (Terms and Conditions).

Pro provedení online registrace stačí kliknout na banner níže.

Vyberte typ, místo konání a termín zkoušky.

Nepřehlédněte: Termíny jednotlivých zkoušek se přestanou zobrazovat po ukončení registračního období nebo pokud byla jejich kapacita vyčerpána.

KROK 2 - PLATBA ZA ZKOUŠKU
Platba online:
během registrace online můžete zaplatit kartou.
Bankovní převod:
Číslo účtu British Council: 2048040318/2600 - Citibank (IBAN: CZ4926000000002048040318, BIC code: CITICZPX)
Variabilní symbol se mění podle místa konání zkoušky: Pardubice/Hradec Králové: 9012
Specifický symbol: datum narození kandidáta ve formátu ‘ddmmyyyy’
Zpráva pro příjemce: Do zprávy pro příjemce uveďte následující informace:
• ZA PRVÉ: registrační číslo (Reference number) sestávající z písmena R, kódu země (CZ) a 13 číslic
• ZA DRUHÉ: celé jméno kandidáta
Např. R-CZ001-70926-00130 - MARIA JONES

Uvedením registračního čísla (Reference number) ve výše uvedeném formátu zajistíte, že nedojde k prodlení při zpracování vaší registrace (takové prodlení může vést k vyřazení vaší registrace z vybraného termínu zkoušky nebo ke zrušení registrace).

 

KROK 3 - POTVRZENÍ PLATBY
Registrace je platná ve chvíli, kdy British Council obdrží vaši platbu.

Stanovený poplatek za zkoušku je nutné uhradit nejpozději pět dnů po přihlášení ke zkoušce, přičemž prvním dnem se rozumí den přihlášení. Po připsání platby obdržíte e-mailem automatické potvrzení.

INSTITUCE - hromadná registrace

Pro instituce nabízíme možnost hromadné registrace online prostřednictvím registračního portálu. O přístup do portálu je potřeba požádat e-mailem na adrese info@britishcouncil.cz. Ve zprávě uveďte fakturační údaje společnosti, kontaktní osobu a e-mailovou adresu. Platba proběhne na základě faktury, kterou British Council vystaví dle přijaté registrace.

 Pokud již máte vytvořen uživatelský účet a přihlašovací údaje, můžete se přihlásit do registračního portálu přes následující odkaz: http://esolb2b.britishcouncil.org/

Další informace o hromadných registracích naleznete zde.

Diskuzní fórum

Máte dotaz týkající se Britského centra nebo potřebujete poradit při studiu? Využijte naše diskuzní fórum, ve kterém vám naši pracovníci obratem nabídnou odpovědi.